Melayu

| Nombor Bahagian: | 5024300822 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN PLUG 8POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.9562 |
| 200+ | $0.3822 |
| 500+ | $0.3695 |
| 1000+ | $0.3623 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | SlimStack 502430 |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 1mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.031" (0.80mm) |
| ciri-ciri | Solder Retention |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 4.00µin (0.100µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | 502430 |




CONN PLUG 14POS SMD GOLD
04 B/B PLUG ASSY 60 CKT
0.4 B/B PLUG ASSY W/TAPE 50CKT E
0.4 B/B PLUG ASSY 64CKT EMBSTP P
0.4 B/B PLUG ASSY W/TAPE 60CKT E
CONN PLUG 14POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS VERT DUAL SMD
CONN PLUG 8POS SMD GOLD
CONN PLUG 14POS SMD GOLD
0.4 B/B PLUG ASSY CHECKER 20CKTE
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
0.4 B/B PLUG ASSY 80CKT EMBSTP P
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
0.4B/BPLGASSYCHECKERW/TAPE20CKTE
0.4 B/B PLUG ASSY 60CKT EMBSTP P
SlimStack Board-to-Board Plug, 0
0.4B/BPLGASSYCHECKERW/TAPE14CKTE
CONN PLUG 22POS SMD GOLD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
SlimStack Board-to-Board Plug, 0
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5024300822Molex |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|