Melayu

| Nombor Bahagian: | 5033041210 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN RCPT 12POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.3739 |
| 200+ | $0.1447 |
| 500+ | $0.1396 |
| 1000+ | $0.1371 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | SlimStack 503304 |
| Pitch | 0.016' (0.40mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 12 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 0.7mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.027' (0.68mm) |
| ciri-ciri | Solder Retention |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Nombor produk asas | 503304 |




CONN RCPT 18POS SMD GOLD
CONN RCPT 16POS SMD GOLD
CONN RCPT 16POS SMD GOLD
Board Stacking Connector, 50 Con
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
CONN RCPT 18POS SMD GOLD
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
CONN RCPT 16POS SMD GOLD
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
SLIMSTACK 0.40MM PITCH BOARD-TO-
CONN RCPT 18POS SMD GOLD
0.4 B/B REC ASSY 40CKT EMBSTP PK
503304-6040/5033046040 MOLEX
SlimStack Board-to-Board Recepta
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5033041210Molex |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|