Melayu
| Nombor Bahagian: | 1658015-5 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN PLUG 200POS VERT .8MM SMD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $17.1409 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej Standard | 120 |
| Siri | MICTOR |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Tray |
| Nama lain | A118254 |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 200 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mengawan menyusun Heights | 11mm |
| Pengilang Standard Lead Time | 19 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi Lembaga atas | 0.404" (10.27mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Penerangan terperinci | 200 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Outer Shroud Contacts |




CONN PLUG 160POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 40POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
CONN PLUG 160POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 200POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONN PLUG 160POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
CONN PLUG 120POS VERT .8MM SMD
MSB0.80PL16ASY120FL,-,10,-TY
CONN PLUG 40POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
CONN PLUG 200POS SMD GOLD
CONN PLUG 200POS SMD GOLD
CONN PLUG 160POS VERT .8MM SMD
CONN PLUG 200POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1658015-5Agastat Relays / TE Connectivity |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|