Melayu
| Nombor Bahagian: | 55714-002 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Amphenol Aorora |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 250+ | $16.2626 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Pitch | 0.050' (1.27mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 9 |
| Bilangan Jawatan | 81 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 4mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.132' (3.35mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 15.0µin (0.38µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Array, Male Pins |
| Nombor produk asas | 55714 |




CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
LED PANEL INDICATOR YLW 12V
LED PNL MT 11/16" 12V WT YELLOW
LED MINI PANEL GRN 28V .7" MNT
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
LED MINI PANEL GRN 12V .7" MNT
LED PMI YELLOW 4.3V FLAT LENS
LED MINI PANEL IND YLW 28V
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
LED MINI PANEL YLW 4.3V REQ RES
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
LED MINI PANEL GRN 28V .7" MNT
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
CONN RCPT
LED PMI GREEN 28V W/CONN
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
55714-002Amphenol ICC (FCI) |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|