Melayu

| Nombor Bahagian: | 61082-081609LF |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Amphenol Aorora |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN RCPT 80POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $4.9525 |
| 10+ | $4.2685 |
| 30+ | $3.8601 |
| 100+ | $3.4489 |
| 420+ | $3.2584 |
| 840+ | $3.1733 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | BergStak® 0.80mm |
| Pitch | 0.031' (0.80mm) |
| Pakej | Tube |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 80 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 5mm, 6mm, 7mm, 8mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.146' (3.70mm) |
| ciri-ciri | Board Guide |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 4.00µin (0.100µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | 61082 |




CONN RECEPT 80POS .8MM DUAL SMD
CONN RCPT SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
61082-081609LFAmphenol ICC (FCI) |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|