Melayu
| Nombor Bahagian: | 09140063041 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | HARTING |
| Sebahagian daripada deskripsi: | MODULE MALE 6POS CRIMP |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $10.0976 |
| 10+ | $9.0916 |
| 25+ | $8.5647 |
| 50+ | $8.3453 |
| 100+ | $8.1257 |
| 250+ | $7.2472 |
| 500+ | $6.808 |
| 1000+ | $6.0174 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | 600V |
| Style penamatan | Crimp |
| saiz | - |
| Siri | Han® E |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan | 6 |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| perumahan bahan | Polycarbonate (PC) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Male |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16A |
| Jenis hubungan | Han® |
| Hubungi bahan | - |
| Hubungi Selesai | - |
| Jenis penyambung | Module without Contacts |
| warna | Gray |
| Nombor produk asas | 09140063 |




FRAME PANEL MOUNTING FOR 2MOD
MODULE FEMALE 6POS PUSH IN LOCK
MODULE MALE 3+4POS CRIMP
MODULE FEMALE 6POS CRIMP
HAN E 6PIN MODULE FEMALE CRIMP (
HAN SHIELDED POWER MODULE, FEMAL
MODULE MALE 6POS CRIMP
MODULE FEMALE 6POS CRIMP
HAN E 6PIN MODULE MALE QUICKLOCK
MODULE MALE 6POS PUSH IN LOCK
HAN LC FEMALE MODULE FOR 6 LC CO
HAN E 6PIN MODULE FEMALE QUICKLO
HAN E PROTECTED MODULE-C-M (500P
FRAME PANEL MOUNTING FOR 2MOD
HAN E 6PIN MODULE MALE CRIMP (50
HAN LC MALE MODULE FOR 6 LC CONT
HAN SHIELDED POWER MODULE, MALE
HAN MOD FRAME 6 HOUSING 2
MODULE FEMALE 3+4POS CRIMP
HAN CD MODULE, CRIMP FEMALE (LCP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
09140063041HARTING |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|