Melayu
| Nombor Bahagian: | M58-3800642R |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Harwin |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN MALE 0.8MM SMD VERT 60POS |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $2.4857 |
| 10+ | $2.4218 |
| 30+ | $2.3795 |
| 100+ | $2.3374 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Archer .8 |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 60 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mengawan menyusun Heights | 5mm |
| Tinggi Lembaga atas | 0.185" (4.70mm) |
| ciri-ciri | Board Guide |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Center Strip Contacts |




ALI DIP-40
CONN FMALE 0.8MM SMD VERT 120POS
IGBT Modules
NA QFN
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 120POS
CONN MALE 0.5MM SMD VERT 30POS
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 40POS
CONN MALE 0.5MM SMD VERT 80POS
ALI DIP
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 100POS
CONN FMALE 0.8MM SMD VERT 80POS
CONN MALE 0.5MM SMD VERT 40POS
CONN MALE 0.5MM SMD VERT 100POS
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 30POS
CONN FMALE 0.8MM SMD VERT 60POS
CONN FMALE 0.8MM SMD VERT 100POS
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 80POS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
M58-3800642RHarwin Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|