Melayu
| Nombor Bahagian: | DF9-31S-1V(69) |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Hirose |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN RCPT 31POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.3291 |
| 10+ | $1.0877 |
| 30+ | $0.9554 |
| 100+ | $0.8056 |
| 500+ | $0.7402 |
| 1000+ | $0.7097 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | DF9 |
| Pitch | 0.039' (1.00mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 31 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 4.3mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.130' (3.30mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Solder Retention |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 4.00µin (0.100µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | DF9-3 |




CONN RCPT 51POS SMD GOLD
CONN HDR 51POS SMD GOLD
CONN HDR 51POS SMD GOLD
CONN HDR 31POS SMD GOLD
CONN RCPT 41POS SMD TIN
CONN HDR 41POS SMD GOLD
CONN HDR 41POS SMD TIN
CONN HDR 31POS SMD TIN
CONN HDR 51POS SMD GOLD
HRS SMD
CONN RCPT 31POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD GOLD
CONN RCPT 31POS SMD GOLD
CONN RCPT 31POS SMD TIN
CONN HDR 41POS SMD TIN
CONN RCPT 31POS SMD TIN
CONN HDR 31POS SMD TIN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DF9-31S-1V(69)Hirose Electric Co Ltd |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|