Melayu
| Nombor Bahagian: | DF9B-51P-1V(69) |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Hirose |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN RCPT 51POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $2.9684 |
| 200+ | $1.1844 |
| 500+ | $1.1447 |
| 1000+ | $1.1257 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | DF9 |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 51 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 4.3mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.130" (3.30mm) |
| ciri-ciri | Solder Retention |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 8.00µin (0.203µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | DF9B |




CONN RCPT 41POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD GOLD
CONN HDR 41POS SMD GOLD
CONN RCPT 51POS SMD GOLD
CONN RCPT 41POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD GOLD
CONN RCPT 51POS SMD GOLD
CONN HDR 41POS SMD TIN
CONN HDR 9POS SMD GOLD
DF9B-9S-1V HRS
CONN RCPT 9POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD TIN
CONN HDR 9POS SMD TIN
HRS SMD
CONN HDR 41POS SMD GOLD
CONN HDR 9POS SMD TIN
CONN RCPT 41POS SMD GOLD
CONN HDR 9POS SMD GOLD
CONN HEADER SMD
CONN RCPT 9POS SMD TIN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DF9B-51P-1V(69)Hirose Electric Co Ltd |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|