Melayu
| Nombor Bahagian: | T322F476K035AT |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | KEMET |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $9.5917 |
| 200+ | $3.712 |
| 500+ | $3.5819 |
| 1000+ | $3.5169 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 35 V |
| Jenis | Molded |
| Toleransi | ±10% |
| Saiz / Dimensi | 0.300" Dia x 0.710" L (7.62mm x 18.03mm) |
| Siri | T322 |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Pengilang Kod Saiz | F |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | General Purpose |
| Kadar kegagalan | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 800mOhm |
| kemuatan | 47 µF |
| Nombor produk asas | T322F |
| T322F476K035AT Details PDF [English] | T322F476K035AT PDF - EN.pdf |




CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT 68UF 10% 25V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
500 TB WIR PRO 180D
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
TERM BLK 23POS TOP ENTRY 5MM PCB
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
TERM BLK 23P SIDE ENTRY 5MM PCB
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 68UF 10% 25V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
T322F476K035ATKEMET |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|