Melayu
| Nombor Bahagian: | SN74AHCT14DR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Texas Instruments |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SOIC |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.2202 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 4.5V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 14-SOIC |
| Siri | 74AHCT |
| Pakej / Kes | 14-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Input | 1 |
| Bilangan Circuits | 6 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Max Penyebaran Kelewatan @ V, Max CL | 8ns @ 5V, 50pF |
| Jenis Logik | Inverter |
| Tahap Logik Input - Rendah | 0.5V ~ 0.6V |
| Tahap Logik Input - Tinggi | 1.9V ~ 2.1V |
| ciri-ciri | Schmitt Trigger |
| Semasa - mendiamkan diri (Max) | 2 µA |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 8mA, 8mA |
| Nombor produk asas | 74AHCT14 |
| SN74AHCT14DR Details PDF [English] | SN74AHCT14DR PDF - EN.pdf |




SN74AHCT14DR
Texas Instruments
SN74AHCT14DR ialah sebuah penyearah dengan enam litar dan input Schmitt-trigger dalam pakej 14-SOIC. Ia menawarkan penggunaan kuasa yang rendah, kelajuan suis yang pantas, dan julat voltan operasi yang luas.
6 litar penyearah
Input Schmitt-trigger
Penggunaan kuasa yang rendah
Kelajuan suis yang pantas
Julat voltan operasi yang luas (4.5V hingga 5.5V)
Penyelesaian logik yang serba boleh dan boleh dipercayai
Pengurusan kuasa yang efisien
Prestasi kelajuan tinggi
Pengendalian input yang kukuh
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej 14-SOIC (lebar 0.154
SN74AHCT14DR adalah produk aktif
Model setara atau alternatif tersedia:
- SN74AHC14DR
- SN74HC14DR
Jika memerlukan bantuan lanjut, sila hubungi pasukan jualan kami melalui laman web kami.
Rangkaian logik digital
Aplikasi antara muka dan perubahan tahap
Aplikasi masa dan kawalan
Lembaran data paling berautoriti untuk SN74AHCT14DR boleh didapati di laman web kami. Disarankan pelanggan memuat turun untuk mendapatkan spesifikasi teknikal terperinci.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga di laman web kami. Dapatkan Sebut Harga atau Ketahui Lebih Lanjut tentang produk ini hari ini!
IC INVERTER 6CH 1-INP 14TSSOP
SN74AHCT14DGVRG4 TI
IC INVERTER 6CH 1-INP WAFERSALE
IC INVERTER SCHMITT 6CH 14DIP
TI SSOP
TI SOP14
TI SOP
IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SOIC
IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SOIC
IC INVERT SCHMITT 6CH 1-IN 14DIP
IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SSOP
IC INVERTER 6CH 1-INP 14TVSOP
IC INVERT SCHMITT 6CH 1-IN 14SOP
IC INVERTER 6CH 1-INP 14TVSOP
TI SOP
IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SOIC
IC HEX SCHMITT-TRIG INV 14SO
TI SOP14-3.9MM
SN74AHCT14 TI
IC INV SCHMITT 6CH 1-IN 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74AHCT14DRTexas Instruments |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|