Melayu
| Nombor Bahagian: | AT17N256-10SI |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Micrel / Microchip Technology |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC FPGA 256K CONFIG MEM 20SOIC |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 3V ~ 3.6V |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-SOIC |
| Siri | - |
| Jenis Programmable | Serial EEPROM |
| Pakej / Kes | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz memori | 256Kb |
| Nombor produk asas | AT17N256 |
| AT17N256-10SI Details PDF [English] | AT17N256-10SI PDF - EN.pdf |




IC FPGA 256K CONFIG MEM 8SOIC
IC FPGA 4M CONFIG MEM 44TQFP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC
WALL BRACKET 7.87" LONG
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8SOIC
WALL BRACKET 9.84" LONG
WALL BRACKET 5.90" LONG
IC FPGA 1M CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 512K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 256K CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 1M CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 4M CONFIG MEM 44TQFP
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8DIP
CONFIG MEMORY, 512KX1, SERIAL
AT1808 AT
AT18 8 BLACK ADJ WRENCH"
IC FPGA 1M CONFIG MEM 10MHZ 8DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AT17N256-10SIMicrochip Technology |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|