Melayu

| Nombor Bahagian: | SD103AX-TP |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DIODE SCHOTTKY 40V 350MA SOD523 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.662 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 600 mV @ 200 mA |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | SOD-523 |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 10 ns |
| Pakej / Kes | SC-79, SOD-523 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu operasi - Junction | -65°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 5 µA @ 30 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 350mA |
| Kemuatan @ Vr, F | 50pF @ 0V, 1MHz |
| Nombor produk asas | SD103 |
| SD103AX-TP Details PDF [English] | SD103AX-TP PDF - EN.pdf |




SD103AX-TP
Micro Commercial Co. Y-IC merupakan pengedar berkualiti produk Micro Commercial Co. dan akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
SD103AX-TP ialah diod penyearah Schottky tunggal dengan voltan undur maksimum sebanyak 40V dan arus penyearah purata sebanyak 350mA. Ia menampilkan masa pemulihan pantas selama 10ns dan penurunan voltan hadapan yang rendah sebanyak 600mV pada arus 200mA.
Diode penyearah halangan Schottky
Voltan undur maksimum 40V
Arus penyearah purata 350mA
Masa pemulihan pantas 10ns
Penurunan voltan hadapan rendah 600mV pada 200mA
Memberikan kelajuan dan keberkesanan hubungan berkawal tinggi
Sesuai digunakan dalam penyuplai kuasa, penukaran kuasa, dan aplikasi frekuensi tinggi yang lain
Saiz padat dengan kemasan permukaan (surface mount)
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Kemasan permukaan SOD-523
SD103AX-TP adalah produk aktif
Terdapat model sepadan atau alternatif seperti SD103A, SD103B, dan SD103C
Jika memerlukan bantuan lanjut, sila hubungi pasukan jualan kami melalui laman web kami
Penyuplai kuasa
Penukaran kuasa
Aplikasi frekuensi tinggi
Lembaran data paling berwibawa untuk SD103AX-TP boleh didapati di laman web kami. Disarankan kepada pelanggan untuk memuat turun bagi mendapatkan spesifikasi teknikal yang terperinci.
Disarankan kepada pelanggan untuk mendapatkan sebut harga untuk SD103AX-TP di laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk menikmati tawaran istimewa kami yang terhad.
ZXV300K SOD-523
DIODE SCHOTTKY 30V 350MA DO35
0.35A, 40V, SCHOTTKY RECTIFIER
PANJI SOD123
DIODE SCHOTTKY 30V DO35
DIODE SCHOTTKY 40V 350MA SOD123
SD103AW_R1 PANJIT
DIODE SCHOTTKY 30V 15A DO35
DIODE SCHOTTKY 30V SGL DO35
SD103AX-C SECOS
SOD-523 40V 0.35A Diodes Recti
DIODES/PANJIT/ON SOD-123
DIODE SCHOTTKY 30V 350MA DO35
0.35A, 30V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE SCHOTTKY 30V 350MA DO35
DIODE SCHOTTKY 30V DO35
SD103AX Original
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO35
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SD103AX-TPMicro Commercial Co |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|