Melayu
| Nombor Bahagian: | 5HT-44020AS-440 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Murata Electronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | HELICAL FILTER 440MHZ CENTER |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $10.3157 |
| 200+ | $4.1172 |
| 500+ | $3.9784 |
| 1000+ | $3.9111 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | 5HT |
| Selektiviti | 25dB (+50MHz) 28dB (-50MHz) |
| Ripple | 1dB |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Kehilangan Insertion | 4dB |
| Kekerapan - Center | 440 MHz |
| bandwidth | 14 MHz |




FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
HELICAL FILTER 830MHZ CENTER
HELICAL FILTER 515MHZ CENTER
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
HELICAL FILTER 360MHZ CENTER
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5HT-44020AS-440Toko America Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|