Melayu
| Nombor Bahagian: | AXK5F40547YG |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Panasonic |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SOCKET 40POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.5005 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | P5KF |
| Pitch | 0.020' (0.50mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 40 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 2mm, 2.5mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.073' (1.85mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | AXK5F40547 |




AXK5F40547YG
Y-IC merupakan pengedar berkualiti produk Panasonic dan kami komited untuk menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
AXK5F40547YG ialah susunan penyambung bersegi empat dengan 40 kedudukan, 2 baris, jenis edge, dan mezzanine (pad-to-pad) dari Panasonic.
Jenis soket dengan kontak pelindung luar
Pemasangan permukaan (surface mount)
Pitch 0.020" (0.50mm)
Ketinggian sambungan 2mm dan 2.5mm
Ketinggian dari papan sebanyak 0.073" (1.85mm)
Pembinaan yang dipercayai dan tahan lama
Reka bentuk yang padat dan menjimatkan ruang
Memudahkan sambungan papan ke papan berketumpatan tinggi
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Sesuai untuk pemasangan secara automatik
Produk ini masih aktif dan dalam pengeluaran
Model setara atau alternatif yang tersedia:
- AXK5F40JGYG
- AXK5F40547YD
Untuk maklumat lebih lanjut, sila hubungi pasukan jualan kami melalui laman web.
Peralatan telekomunikasi
Sistem automasi industri
Peranti perubatan
Elektronik pengguna
Lembaran data terkini untuk AXK5F40547YG boleh didapati di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turun dokumen tersebut untuk specifications produk dan maklumat teknikal terkini.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga untuk AXK5F40547YG di laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk tawaran istimewa ini.
AXK5F34345J NAIS
CONN SOCKET 44POS SMD GOLD
CONN SOCKET 60POS SMD GOLD
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 34POS SMD GOLD
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 36POS SMD GOLD
CONN SOCKET 34POS SMD GOLD
CONN SOCKET 34POS SMD GOLD
CONN SOCKET 60POS SMD GOLD
CONN SOCKET 34POS SMD GOLD
CONN SOCKET 36POS SMD GOLD
CONN SOCKET 44POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AXK5F40547YGPanasonic Electric Works |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|