Melayu

| Nombor Bahagian: | AXK720247A |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Panasonic |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SOCKET 20POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 500+ | $1.1565 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | P4 |
| Pitch | 0.016' (0.40mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 2mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.076' (1.92mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Socket, Center Strip, Outer Edge Contacts |
| Nombor produk asas | AXK720247 |




CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
AXK720135SL NAIS
CONN SOCKET 16POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 16POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Panasonic
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
PANASONIC
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AXK720247APanasonic Electric Works |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|