Melayu
| Nombor Bahagian: | EXB-38V184JV |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Panasonic |
| Sebahagian daripada deskripsi: | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.1315 |
| 10+ | $0.1164 |
| 25+ | $0.0808 |
| 50+ | $0.0627 |
| 100+ | $0.0448 |
| 250+ | $0.035 |
| 500+ | $0.0278 |
| 1000+ | $0.0197 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±200ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1206 |
| Saiz / Dimensi | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Nisbah Pemadanan Rintangan | - |
| Rintangan (ohm) | 180k |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Perintang | 4 |
| Bilangan Pins | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.024' (0.60mm) |
| litar Jenis | Isolated |
| Nombor produk asas | EXB-38 |
| aplikasi | Automotive AEC-Q200 |




RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.6 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.8 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 150K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EXB-38V184JVPanasonic Electronic Components |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|