Melayu

| Nombor Bahagian: | PE-0805FT153JTT |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Pulse Electronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | FIXED IND 15NH 80MA 6.5 OHM SMD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.1619 |
| 200+ | $0.0627 |
| 500+ | $0.0604 |
| 1000+ | $0.0594 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | 0805 (2012 Metric) |
| Saiz / Dimensi | 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | 0805FT |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| Pakej / Kes | 0805 (2012 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ferrite |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 2.52 MHz |
| inductance | 15 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.062" (1.58mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 23MHz |
| DC Rintangan (DCR) | 6.5Ohm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 80 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |




FIXED IND 2.2NH 200MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 2.2NH 200MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 1.5NH 225MA 1.45OHM SM
FIXED IND 33NH 60MA 10.7 OHM SMD
FIXED IND 1NH 245MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 22NH 68MA 8 OHM SMD
FIXED IND 22NH 68MA 8 OHM SMD
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
FIXED IND 10NH 98MA 4.7 OHM SMD
FIXED IND 3.3NH 175MA 2.3OHM SMD
FIXED IND 1NH 245MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 15NH 80MA 6.5 OHM SMD
FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
FIXED IND 10NH 98MA 4.7 OHM SMD
FIXED IND 33UH 60MA 10.7 OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 3.3NH 175MA 2.3OHM SMD
FIXED IND 1.5NH 225MA 1.45OHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PE-0805FT153JTTPulse Electronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|