Melayu
| Nombor Bahagian: | AMRT4-315 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | RF Solutions |
| Sebahagian daripada deskripsi: | RF TRANSMITTER AM 315MHZ MODULE |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 2V ~ 14V |
| Pembekal Peranti Pakej | Module |
| Siri | - |
| Power - Output | 0dBm |
| Pakej / Kes | Module |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Modulasi atau Protokol | AM |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Saiz memori | - |
| kekerapan | 315MHz |
| ciri-ciri | - |
| Kadar Data (Max) | - |
| Antara Muka Data | PCB, Through Hole |
| Semasa - Memancar | 4mA |
| aplikasi | Car Alarms, Remote Sensing |
| antena penyambung | Through Hole |
| AMRT4-315 Details PDF [English] | AMRT4-315 PDF - EN.pdf |




RFSolutions DIP-9
RF RECEIVER AM 433MHZ MODULE
FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
INDUCTOR POWER
FIXED IND 4.7UH 2.2A 105MOHM SMD
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
AVAGO QFN
RF RECEIVER AM 315MHZ MODULE
ANALOGPOW DFN5*6
AVAGO QFN24
INDUCTOR POWER
AP SOP-8
FIXED IND 470NH 5A 20 MOHM SMD
INDUCTOR POWER
AVAGO QFN40
INDUCTOR POWER
INDUCTOR POWER
INDUCTOR POWER
PXI QFN
AVAGO QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AMRT4-315RF Solutions |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|