Melayu
| Nombor Bahagian: | BTE-040-02-L-D-K |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 80POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | BTE |
| Pitch | 0.031' (0.80mm) |
| Pakej | Tube |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 80 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 8.03mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.278' (7.06mm) |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Header, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | BTE-040 |




CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
BTE-040-02-L-D-KSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|