Melayu

| Nombor Bahagian: | LSS-130-03-F-DV-A-TR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $9.3583 |
| 200+ | $3.7337 |
| 475+ | $3.6104 |
| 950+ | $3.5487 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Razor Beam™ LSS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 60 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 7mm, 8mm, 10mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.209" (5.30mm) |
| ciri-ciri | Board Guide |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 3.00µin (0.076µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Nombor produk asas | LSS-130 |




CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LSS-130-03-F-DV-A-TRSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|