Melayu
| Nombor Bahagian: | MMS-111-01-L-SV |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $4.908 |
| 10+ | $4.7118 |
| 25+ | $4.319 |
| 50+ | $4.1227 |
| 100+ | $3.9264 |
| 250+ | $3.4356 |
| 500+ | $3.3374 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| Siri | MMS |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.079' (2.00mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 11 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| penebat Tinggi | 0.175' (4.45mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3.9A per Contact |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.115' (2.92mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 10.0µin (0.25µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | MMS-111 |
| aplikasi | - |




CONN RCPT 11POS 0.079 TIN PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MMS-111-01-L-SVSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|