Melayu
| Nombor Bahagian: | QFSS-048-04.25-H-D-DP |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q2™ QFSS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 96 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 11mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.278" (7.06mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Differential Pair Array, Female |
| Nombor produk asas | QFSS-048 |




.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QFSS-048-04.25-H-D-DPSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|