Melayu

| Nombor Bahagian: | QMS-032-05.75-H-D-DP |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Power Q2™ QMS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 64 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 10mm, 12mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.212" (5.38mm) |
| ciri-ciri | Ground Bus (Plane) |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Differential Pair Array, Male |
| Nombor produk asas | QMS-032 |




CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN HDR 64POS R/A GOLD
CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN HDR 64POS R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN HDR 64POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
CONN HDR 64POS R/A GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QMS-032-05.75-H-D-DPSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|