Melayu

| Nombor Bahagian: | QSS-025-01-H-D-A-K-TR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SOCKET 50POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $10.3172 |
| 200+ | $3.9934 |
| 450+ | $3.8522 |
| 900+ | $3.7838 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QSS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 50 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 5mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.143" (3.63mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Socket, Center Strip Contacts |
| Nombor produk asas | QSS-025 |




CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS EDGE MNT GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QSS-025-01-H-D-A-K-TRSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|