Melayu

| Nombor Bahagian: | QSS-075-01-F-D-LC |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SOCKET 150POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $29.0133 |
| 192+ | $11.5765 |
| 480+ | $11.1903 |
| 1008+ | $10.9995 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QSS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 150 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 5mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.143" (3.63mm) |
| ciri-ciri | Board Lock, Ground Bus (Plane) |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 3.00µin (0.076µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Socket, Center Strip Contacts |
| Nombor produk asas | QSS-075 |




CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS EDGE MNT GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
CONN SOCKET 150POS R/A SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QSS-075-01-F-D-LCSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|