Melayu

| Nombor Bahagian: | QTE-040-01-L-D-A-RT1-K |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 80POS SMD GOLD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $37.4992 |
| 195+ | $14.9623 |
| 507+ | $14.4635 |
| 1014+ | $14.2163 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QTE |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 80 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 5mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.168" (4.27mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane), Mounting Flange, Pick and Place |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Header, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | QTE-040 |




CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS EDGE MNT GOLD
.8MM DOUBLE ROW MI TERMINAL ASSE
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS SMD GOLD
CONN HDR 80POS EDGE MNT GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QTE-040-01-L-D-A-RT1-KSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|