Melayu

| Nombor Bahagian: | QTH-060-01-F-D-DP-A-RT1-K |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QTH |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 120 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 5mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.160" (4.06mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane), Mounting Flange, Pick and Place |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 3.00µin (0.076µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Differential Pair Array, Male |
| Nombor produk asas | QTH-060 |




CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS EDGE
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLG 120P R/A SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLG 120P R/A SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QTH-060-01-F-D-DP-A-RT1-KSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|