Melayu
| Nombor Bahagian: | QTH-060-07-L-D-A |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 120POS SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $19.2583 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QTH |
| Pitch | 0.020' (0.50mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 120 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 25mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.954' (24.23mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Header, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | QTH-060 |




CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 120POS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QTH-060-07-L-D-ASamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|