Melayu

| Nombor Bahagian: | QTS-048-04-F-D-DP-A-TR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $36.5505 |
| 200+ | $14.5842 |
| 500+ | $14.097 |
| 1000+ | $13.8563 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Q Strip® QTS |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 96 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Mengawan menyusun Heights | 16mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.600" (15.24mm) |
| ciri-ciri | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 3.00µin (0.076µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Differential Pair Array, Male |
| Nombor produk asas | QTS-048 |




CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN HDR 100POS R/A SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN HDR 100POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLUG 96P R/A SMD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN HDR 100POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN HDR 100POS R/A SMD GOLD
CONN HDR 100POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY PLG 96P SMD GOLD
CONN HDR 100POS SMD GOLD
CONN HDR 100POS R/A SMD GOLD
CONN HDR 100POS R/A SMD GOLD
CONN HDR 100POS SMD GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
QTS-048-04-F-D-DP-A-TRSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|