Melayu

| Nombor Bahagian: | EBC35DCMH |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Sullins Connector Solutions |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 10+ | $7.3314 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Wire Wrap |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 35 |
| Bilangan Jawatan | 70 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Hairpin Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Blue |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | EBC35 |




CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EBC35DCMHSullins Connector Solutions |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|