Melayu
| Nombor Bahagian: | C1005CH1H020B050BA |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | TDK Corporation |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP CER 2PF 50V CH 0402 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.0083 |
| 200+ | $0.0033 |
| 500+ | $0.0032 |
| 1000+ | $0.0031 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±0.1pF |
| Ketebalan (Max) | 0.022' (0.55mm) |
| suhu Pekali | CH |
| Saiz / Dimensi | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | C |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 2 pF |
| aplikasi | General Purpose |
| C1005CH1H020B050BA Details PDF [English] | C1005CH1H020B050BA PDF - EN.pdf |




CAP CER 3PF 50V CH 0402
CAP CER 5PF 50V CH 0402
CAP CER 4PF 50V CH 0402
CAP CER 5PF 50V CH 0402
CAP CER 4PF 50V CH 0402
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0402
CAP CER 6PF 50V CH 0402
CAP CER 2PF 50V CH 0402
CAP CER 1PF 50V CH 0402
CAP CER 3PF 50V CH 0402
CAP CER 6PF 50V CH 0402
CAP CER 820PF 100V C0G 0402
CAP CER 680PF 100V C0G 0402
CAP CER 7PF 50V CH 0402
CAP CER 820PF 100V C0G 0402
CAP CER 1PF 50V CH 0402
CAP CER 560PF 100V C0G 0402
CAP CER 680PF 100V C0G 0402
CAP CER 560PF 100V C0G 0402
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C1005CH1H020B050BATDK Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|