Melayu
| Nombor Bahagian: | CGA5L3X7R2E333K160AA |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | TDK Corporation |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.0562 |
| 200+ | $0.0218 |
| 500+ | $0.021 |
| 1000+ | $0.0207 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 250V |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| suhu Pekali | X7R |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | CGA |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 0.033 µF |
| aplikasi | Automotive |
| CGA5L3X7R2E333K160AA Details PDF [English] | CGA5L3X7R2E333K160AA PDF - EN.pdf |




CGA5L3X7R2E333K160AA
Y-IC adalah pengedar berkualiti dari TDK Corporation, peneraju dalam pengeluaran komponen elektronik. Kami akan menyediakan produk dan perkhidmatan terbaik kepada pelanggan.
CGA5L3X7R2E333K160AA ialah kapasitor seramik dari siri CGA TDK. Ia mempunyai nilai kapasitans sebanyak 0.033 μF, klasifikasi voltan 250V, dan pekali suhu X7R.
Kapasitor seramik
Kapasitans: 0.033 μF
Voltan maksimum: 250V
Pekali suhu: X7R
Penarafan AEC-Q200 untuk aplikasi automotif
Prestasi yang boleh dipercayai dalam julat suhu dari -55°C hingga 125°C
Reka bentuk permukaan yang padat untuk penggunaan ruang pada papan litar yang efisien
Sesuai digunakan dalam aplikasi automotif dan keperluan tinggi yang lain
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pembungkusan permukaan, pakej MLCC
Saiz: 3.20mm Panjang x 1.60mm Lebar
Ketebalan maksimum: 1.80mm
CGA5L3X7R2E333K160AA adalah produk aktif dan tidak hampir dihentikan. Model setara dan alternatif tersedia dari TDK. Pelanggan disarankan menghubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat lanjut.
Elektronik automotif
Peralatan industri
Bekalan kuasa
Telekomunikasi
Data sheet paling berkuasa untuk CGA5L3X7R2E333K160AA tersedia di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turun dokumen untuk maklumat teknikal yang lengkap.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga melalui laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk maklumat lebih lanjut dan peluang promosi terhad.
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
CAP CER 1.5UF 35V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
CAP CER 1.5UF 35V X7R 1206
CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
CAP CER 1.5UF 100V X7S 1206
CAP CER 1.5UF 100V X7S 1206
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CGA5L3X7R2E333K160AATDK Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|