Melayu
| Nombor Bahagian: | 1N4746G R0G |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Taiwan Semiconductor |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DIODE ZENER 18V 1W DO204AL |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 5000+ | $0.0601 |
| 10000+ | $0.0534 |
| 25000+ | $0.0501 |
| 50000+ | $0.0481 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 18 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.2 V @ 200 mA |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-204AL (DO-41) |
| Siri | - |
| Power - Max | 1 W |
| Pakej / Kes | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 200°C (TA) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Galangan (Max) (Zzt) | 20 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 5 µA @ 13.7 V |
| Nombor produk asas | 1N4746 |
| 1N4746G R0G Details PDF [English] | 1N4746G R0G PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
ONTC DO-41
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 20V 1W DO204AL
DO-204AL (DO-41), 1000MW, 5%, SM
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1N4746G R0GTaiwan Semiconductor Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|