Melayu

| Nombor Bahagian: | VE-B2P-EY |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Vicor |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DC DC CONVERTER 13.8V 50W |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 13.8V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input (Min) | 21V |
| Voltan - Input (Max) | 56V |
| Jenis | Isolated Module |
| Saiz / Dimensi | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Siri | VE-200™ (50W) |
| Kuasa (Watt) | 50 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Full Brick |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | OCP, OTP, OVP, SCP |
| kecekapan | 88% |
| Semasa - Output (Max) | 3.62A |
| Nombor produk asas | VE-B2P |
| aplikasi | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VE-B2P-EYVicor Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|