Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD6NC60H-1 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT N-CH 600V 7A IPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.2287 |
| 225+ | $0.4904 |
| 525+ | $0.4748 |
| 975+ | $0.4664 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.5V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 390V, 3A, 10Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 12ns/76ns |
| beralih Energy | 20µJ (on), 68µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-251 (IPAK) |
| Siri | PowerMESH™ |
| Power - Max | 62.5 W |
| Pakej / Kes | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 13.6 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 21 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 15 A |
| Nombor produk asas | STGD6 |
| STGD6NC60H-1 Details PDF [English] | STGD6NC60H-1 PDF - EN.pdf |




STGD6NC60H-1
STMicroelectronics - Y-IC adalah pengedar berkualiti tinggi produk STMicroelectronics yang akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD6NC60H-1 ialah peranti IGBT saluran tunggal (Insulated Gate Bipolar Transistor) siri PowerMESH™ yang direka untuk aplikasi penukaran tenaga berkuasa sederhana.
600V Ketinggian Pecahan Pengumpul-Penyembur
Arus Pengumpul sebanyak 15A
Arus Pulas Pengumpul sebanyak 21A
5V Voltage Jenuh Pengumpul-Penyembur
Penyerapan Kuasa Maksimum 62.5W
Tenaga Toget-On sebanyak 20µJ dan Toget-Off sebanyak 68µJ
Jenis Input Standard
Muatan Gerbang sebanyak 13.6nC
Kelewatan Nyalaan 12ns dan Kelewatan Mati 76ns
Direka khas untuk aplikasi penukaran tenaga berkuasa sederhana
Reka bentuk yang boleh dipercayai dan tahan lasak
Prestasi termal dan elektrik yang cemerlang
Pengemasan Tiub
TO-251-3 dengan Dialik Pendek, IPak, pakej TO-251AA
Jenis pemasangan lubang melalui
Produk ini aktif.
Terdapat model setara dan alternatif. Sila hubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat lanjut.
Pemacu motor
Bekalan kuasa
Peralatan pengelasan
Automasi industri
Lembaran data terkini untuk STGD6NC60H-1 boleh didapati di laman web kami. Pelanggan digalakkan memuat turun lembaran data untuk maklumat teknikal yang terperinci.
Pelanggan disarankan untuk mendapatkan sebut harga bagi STGD6NC60H-1 melalui laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang dan nikmati tawaran istimewa kami dalam masa terhad.
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
IGBT 600V 14A 70W DPAK
ST TO252
ST TO-252
IGBT 600V 15A 56W DPAK
ST TO-252
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
STGD7NB60K ST
ST TO252
IGBT 1200V 10A 55W DPAK
IGBT 600V 15A 56W DPAK
ST TO-252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
ST TO-252
IGBT 1200V 10A 55W IPAK
STGD7NB60S ST
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD6NC60H-1STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|