Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD5H60DF |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $2.7008 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 1.95V @ 15V, 5A |
| Keadaan ujian | 400V, 5A, 47Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 30ns/140ns |
| beralih Energy | 56µJ (on), 78.5µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 134.5 ns |
| Power - Max | 83 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | Trench Field Stop |
| Gate Caj | 43 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 20 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 10 A |
| Nombor produk asas | STGD5 |
| STGD5H60DF Details PDF [English] | STGD5H60DF PDF - EN.pdf |




STGD5H60DF
STMicroelectronics
STGD5H60DF adalah IGBT trench dengan teknologi field-stop berprestasi tinggi yang direka untuk aplikasi penukaran kuasa tinggi seperti pemacu motor, bekalan kuasa, dan peralatan industri. Ia menampilkan kerugian konduksi dan penukaran yang rendah, kelajuan penukaran yang pantas, serta keandalan tinggi.
Teknologi IGBT trench dengan field-stop
Voltan kolektor-emiter (VCES) sebanyak 600V
Arus kolektor (IC) sebanyak 10A
Voltan on-state (VCE(on)) yang rendah sebanyak 1.95V
Kelajuan penukaran pantas dengan masa nyala (td(on)) 30ns dan masa mati (td(off)) 140ns
Kepadatan kuasa dan kecekapan yang tinggi
Meningkatkan kecekapan tenaga
Mengurangkan saiz dan berat sistem
Prestasi yang boleh dipercayai dan tahan lama
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Packaging TO-252-3, DPAK (2 Lets + Tab), SC-63
Pembungkusan pemasangan permukaan
Produk aktif
Terdapat model yang setara atau alternatif seperti STGD5H40DF dan STGD5H80DF
Pemacu motor
Bekalan kuasa
Peralatan industri
Mesin pengelasan
Pemanasan induksi
Lembaran data paling berkuasa bagi STGD5H60DF boleh didapati di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turun dokumen tersebut untuk maklumat teknikal dan ciri-ciri prestasi yang terperinci.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga di laman web kami. Dapatkan Sebut Harga atau Ketahui Lebih Lanjut mengenai STGD5H60DF hari ini!
ST TO-252
ST TO-252
IGBT 600V 10A 50W DPAK
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
IGBT 600V 6A 60W DPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
STGD3NB60H ST
ST TO-251
ST TO252
ST TO-252
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 1200V 16A IPAK
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
ST TO-252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
IGBT N-CH 600V 7A IPAK
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD5H60DFSTMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|