Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD3NB60FT4 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT 600V 6A 60W DPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.1503 |
| 10+ | $1.0296 |
| 100+ | $0.8024 |
| 500+ | $0.6628 |
| 1000+ | $0.5233 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.4V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 480V, 3A, 10Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 12.5ns/105ns |
| beralih Energy | 125µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 45 ns |
| Power - Max | 60 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 16 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 24 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 6 A |
| Nombor produk asas | STGD3 |
| STGD3NB60FT4 Details PDF [English] | STGD3NB60FT4 PDF - EN.pdf |




STGD3NB60FT4
Y-IC ialah pengedar berkualiti produk jenama STMicroelectronics. Kami menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD3NB60FT4 adalah peranti semikonduktor kuasa dari STMicroelectronics, khususnya sebuah transistor tunggal dalam kategori IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor).
Tegangan Pecah Kolektor-Emitor: 600V
Arus Kolektor (Max): 6A
Kuasa Penilaian (Max): 60W
Masa Pemulihan Balik: 45ns
Pakej Permukaan D-Pak (D-Pak Surface Mount)
Keupayaan mengendalikan kuasa yang tinggi
Kelajuan suis yang pantas
Pakej permukaan kompak dan mudah dipasang
Jenis Pakej: D-Pak (TO-252-3, 2 Wayar + Tab, SC-63)
Pembungkusan: Tiruan Pemotongan (Cut Tape CT)
Ciri Termal dan Elektrik yang sesuai untuk aplikasi kuasa
Produk ini adalah bahagian aktif dan tersedia dari STMicroelectronics.
Terdapat model IGBT yang setara dan alternatif. Sila hubungi pasukan jualan kami untuk maklumat lanjut.
Penukaran Kuasa untuk Power Supply
Kawalan Motor
Inverter
Elektronik Industri
Lembaran data terkini untuk STGD3NB60FT4 boleh didapati di laman web kami. Kami mengesyorkan muat turun untuk maklumat teknikal lengkap.
Pelanggan disarankan untuk mendapatkan sebut harga untuk STGD3NB60FT4 di laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang atau ketahui lebih lanjut mengenai tawaran Terhad ini.
ST TO-252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
IGBT 420V 25A 125W DPAK
ST TO-252
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 420V 25A 125W IPAK
ST TO-251
IGBT 390V 25A 125W DPAK
IGBT 600V 10A 50W DPAK
ST TO252
STGD3NB60H ST
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
POWER TRANSISTORS
POWER TRANSISTORS
IGBT 1200V 16A IPAK
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 20V 40A DPAK
DISCRETE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD3NB60FT4STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|