Melayu

| Nombor Bahagian: | STGD3NC120H-1 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT 1200V 16A IPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 1200 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.8V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 800V, 3A, 10Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 15ns/118ns |
| beralih Energy | 236µJ (on), 290µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | IPAK (TO-251) |
| Siri | - |
| Power - Max | 105 W |
| Pakej / Kes | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 24 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 20 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 16 A |
| Nombor produk asas | STGD3 |
| STGD3NC120H-1 Details PDF [English] | STGD3NC120H-1 PDF - EN.pdf |




STGD3NC120H-1
STMicroelectronics - Y-IC adalah pengedar berkualiti tinggi produk STMicroelectronics dan akan menyediakan pelanggan dengan produk serta perkhidmatan terbaik.
STGD3NC120H-1 ialah transistor bipolar berkeupayaan voltan tinggi dan pantas berpenebat (IGBT) yang direka khas untuk digunakan dalam pelbagai aplikasi penukaran kuasa dan kawalan motor.
Tebatan terhadap Tompokan Voltan Kolektor-Elektrod (Max): 1200 V
Arus Kolektor (Ic) (Max): 16 A
Arus Pulas Kolektor (Icm): 20 A
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.8V @ 15V, 3A
Kuasa Max: 105 W
Tenaga Penukaran: 236µJ (on), 290µJ (off)
Jenis Input: Standard
Caj Gerbang: 24 nC
Td (on/off) @ 25°C: 15ns/118ns
Suhu Operasi: -55°C hingga 150°C (TJ)
Keupayaan mengendalikan voltan dan arus yang tinggi
Kelajuan penukaran yang pantas
Penukaran kuasa yang berkesan
Prestasi yang boleh dipercayai dan kukuh
STGD3NC120H-1 dibungkus dalam pakej TO-251-3 Lead Pendek, IPak, TO-251AA.
Produk STGD3NC120H-1 telah dihentikan pengeluarannya. Pelanggan disarankan untuk menghubungi pasukan jualan kami melalui laman web bagi maklumat mengenai model setara atau alternatif yang mungkin tersedia.
Penukaran kuasa
Kawalan motor
Elektronik industri
Sistem tenaga boleh diperbaharui
Lembaran data yang paling berautoriti untuk STGD3NC120H-1 boleh didapati di laman web kami. Disarankan kepada pelanggan untuk memuat turun bagi maklumat teknikal yang terperinci.
Disarankan kepada pelanggan untuk mendapatkan sebut harga bagi STGD3NC120H-1 di laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk mengambil kesempatan daripada tawaran terhad kami.
ST TO-252
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
ST TO-251
ST TO-252
ST TO-252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
DISCRETE
IGBT 600V 6A 48W DPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
POWER TRANSISTORS
IGBT 600V 6A 60W DPAK
ST TO252
IGBT 600V 10A 50W DPAK
STGD3NB60H ST
IGBT 600V 6A 48W DPAK
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD3NC120H-1STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|