Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD3NB60HDT4 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT 600V 10A 50W DPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.8V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 480V, 3A, 10Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 5ns/53ns |
| beralih Energy | 33µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 95 ns |
| Power - Max | 50 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 21 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 24 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 10 A |
| Nombor produk asas | STGD3 |
| STGD3NB60HDT4 Details PDF [English] | STGD3NB60HDT4 PDF - EN.pdf |




STGD3NB60HDT4
Y-IC adalah pengedar berkualiti produk STMicroelectronics. Kami akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD3NB60HDT4 adalah sebuah IGBT tunggal (Insulated Gate Bipolar Transistor) dari siri PowerMESH™, direka untuk digunakan dalam pelbagai aplikasi elektronik kuasa.
Tegangan Pecah Kolektor-Emiter (BVCES) sebanyak 600V
Arus Kolektor (IC) sebanyak 10A
Arus Pulsed Kolektor (ICM) sebanyak 24A
Vce(on) yang rendah iaitu 2.8V @ 15V, 3A
Kuasa Pembiasan sebanyak 50W
Tenaga Pengalihan sebanyak 33µJ (off)
Muatan Gerbang sebesar 21nC
Masa Tunda On (ton) dan Off (toff) masing-masing sebanyak 5ns dan 53ns
Masa Pemulihan Terbalik (trr) sebanyak 95ns
Dioptimumkan untuk penukaran kuasa berkesan tinggi
Prestasi tahan lasak dan boleh dipercayai
Sesuai untuk pelbagai aplikasi elektronik kuasa
STGD3NB60HDT4 dikemas dalam pakej TO-252-3, DPAK (2 Terminal + Tap), SC-63 permukaan pasang. Pakej ini memberikan ciri prestasi termal dan elektrik yang baik.
Produk STGD3NB60HDT4 sudah tidak lagi dihasilkan. Pelanggan disarankan menghubungi pasukan jualan kami di laman web untuk maklumat tentang model ganti atau yang setara yang mungkin tersedia.
Penderia kuasa berubah-ubah (SMPS)
Pemacu motor
Penukar kuasa
Litar koreksi faktor kuasa (PFC)
Peralatan pengelasan
Peralatan industri dan rumah tangga
Lembaran data terkini untuk STGD3NB60HDT4 tersedia di laman web kami. Pelanggan digalakkan memuat turun lembaran data untuk maklumat spesifikasi teknikal dan prestasi yang terperinci.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga untuk STGD3NB60HDT4 melalui laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk manfaatkan tawaran istimewa kami.
ST TO252
POWER TRANSISTORS
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
IGBT 390V 25A 125W DPAK
IGBT 600V 6A 60W DPAK
ST TO-252
STGD3NB60H ST
IGBT 600V 6A 48W DPAK
DISCRETE
IGBT 420V 25A 125W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
IGBT 1200V 16A IPAK
IGBT 600V 6A 48W DPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
ST TO-252
POWER TRANSISTORS
ST TO-251
IGBT 20V 40A DPAK
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD3NB60HDT4STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|