Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD3NB60SD-1 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT 600V 6A 48W DPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 1.5V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 480V, 3A, 1kOhm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 125µs/3.4µs |
| beralih Energy | 1.1mJ (on), 1.15mJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 1.7 µs |
| Power - Max | 48 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 18 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 25 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 6 A |
| Nombor produk asas | STGD3 |
| STGD3NB60SD-1 Details PDF [English] | STGD3NB60SD-1 PDF - EN.pdf |




STGD3NB60SD-1
STMicroelectronics - Y-IC adalah pengedar berkualiti produk STMicroelectronics yang akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD3NB60SD-1 ialah IGBT tunggal daripada siri PowerMESH™ oleh STMicroelectronics. Peranti ini direka untuk pelbagai aplikasi penukaran kuasa dan kawalan.
Tegangan Pecah Kolektor-Emitron 600V
Arus Kolektor Maksimum 6A
Arus Pulas Kolektor 25A
Tegangan Jenuh Kolektor-Emitron 1.5V pada 15V Gerbang dan 3A Kolektor
Haba Kuasa Maksimum 48W
Tenaga Switch-on 1.1mJ dan Switch-off 1.15mJ
Jenis Input Standard
Caj Gerbang 18nC
Masa Tunda Switch-on 125µs dan Switch-off 3.4µs
Masa Pemulihan Songsang 1.7µs
Dioptimumkan untuk penukaran kuasa dan kawalan yang berkecekapan tinggi
Reka bentuk yang kukuh dengan keupayaan pengendalian arus dan kuasa tinggi
Penukaran yang pantas untuk peningkatan prestasi sistem
TO-252-3, DPAK (2 Dawai + Tab), pakej SC-63
Peranti permukaan pasang
Produk ini kini sudah usang.
Pelanggan dinasihatkan untuk menghubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat mengenai model yang setara atau alternatif.
Aplikasi penukaran kuasa dan kawalan, seperti:
- Pemandu motor
- Inverter
- Kuasa bekalan beralih mod
Lembaran data yang paling sahih untuk STGD3NB60SD-1 boleh didapati di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turun lembaran data untuk maklumat teknikal terperinci.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga untuk STGD3NB60SD-1 melalui laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk menikmati tawaran terhad kami.
IGBT 390V 25A 125W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
ST TO-252
ST TO252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
IGBT 600V 6A 60W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
STGD3NB60H ST
IGBT 600V 6A 48W DPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
IGBT 600V 10A 50W DPAK
IGBT 1200V 16A IPAK
DISCRETE
ST TO-251
POWER TRANSISTORS
ST TO-252
POWER TRANSISTORS
IGBT 20V 40A DPAK
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD3NB60SD-1STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|