Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD4M65DF2 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.3706 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 650 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 4A |
| Keadaan ujian | 400V, 4A, 47Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 12ns/86ns |
| beralih Energy | 40µJ (on), 136µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | M |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 133 ns |
| Power - Max | 68 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | Trench Field Stop |
| Gate Caj | 15.2 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 16 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 8 A |
| Nombor produk asas | STGD4 |
| STGD4M65DF2 Details PDF [English] | STGD4M65DF2 PDF - EN.pdf |




STGD4M65DF2
Y-IC adalah pengedar berkualiti produk STMicroelectronics. Kami akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD4M65DF2 adalah IGBT tunggal berprestasi tinggi dalam pakej TO-252-3 (DPAK) yang sesuai untuk aplikasi kuasa tinggi dan keperluan elektronikal profesional.
Teknologi IGBT trench Field Stop
Voltan Pecah Baki Kolektor-Emitor 650V
Arus Kolektor Maksimum 8A
Penyerapan Kuasa Maksimum 68W
Caj Gerbang 15.2nC
Prestasi penukaran yang efisien
Saiz kompak dengan pakej DPAK
Sesuai untuk aplikasi kuasa tinggi dan mesra ruang
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej TO-252-3 (DPAK)
2 Konduktor + Tab
Permukaan Pelekap (Surface Mount)
Produk aktif dan terkini
Model setara atau pengganti tersedia, hubungi pasukan jualan kami untuk maklumat lanjut
Pemandu motor industri
Penukaran dan inverter kuasa
Peralatan pengelasan
Bekalan Kuasa Tidak Terputus (UPS)
Latar belakang datasheet yang paling sahih untuk STGD4M65DF2 boleh didapati di laman web kami. Disarankan pelanggan memuat turun dokumen tersebut.
Pelanggan digalakkan untuk mendapatkan sebut harga melalui laman web kami. Dapatkan Sebut Harga | Ketahui Lebih Lanjut | Tawaran Terhad
ST TO-252
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
IGBT 600V 10A 50W DPAK
IGBT N-CH 600V 7A IPAK
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
ST TO-251
STGD3NB60H ST
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
ST TO252
IGBT 600V 6A 60W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
ST TO-252
POWER TRANSISTORS
IGBT 600V 6A 48W DPAK
ST TO-252
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 1200V 16A IPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD4M65DF2STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|