Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD3NB60SDT4 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IGBT 600V 6A 48W DPAK |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.0514 |
| 10+ | $0.9407 |
| 100+ | $0.7331 |
| 500+ | $0.6056 |
| 1000+ | $0.4781 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 600 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 1.5V @ 15V, 3A |
| Keadaan ujian | 480V, 3A, 1kOhm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 125µs/- |
| beralih Energy | 1.15mJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 1.7 µs |
| Power - Max | 48 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 18 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 25 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 6 A |
| Nombor produk asas | STGD3 |
| STGD3NB60SDT4 Details PDF [English] | STGD3NB60SDT4 PDF - EN.pdf |




STGD3NB60SDT4
Y-IC adalah pengedar berkualiti produk STMicroelectronics. Kami akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD3NB60SDT4 adalah IGBT tunggal (Transistor Bipolar Berpintu Terisolasi) dari STMicroelectronics. Ia merupakan sebahagian daripada siri PowerMESH™ dan direka khas untuk aplikasi kuasa.
Tegangan Pecah Rumah Pengumpul-Eksitron 600V
Arus Pengumpul 6A
Arus Pengumpul Pus 25A
Voltage Jenuh Rumah Pengumpul-Eksitron 1.5V
Kuasa Maksimum 48W
Tenaga Pemutusan Berfungsi 1.15mJ
Caj Gerbang 18nC
Masa Kelewatan ON/OFF 125μs
Masa Pemulihan Terbalik 1.7μs
Suhu Junction Maksimum 175°C
Prestasi kukuh untuk aplikasi kuasa
Ciri-ciri pengalihan yang cekap
Pin tinjauan permukaan yang padat
STGD3NB60SDT4 dikemas dalam pakej TO-252-3, DPAK (2 Terminal + Tapak), SC-63 untuk pemasangan permukaan. Ia dihantar dalam format Tape & Reel (TR).
Produk STGD3NB60SDT4 adalah produk aktif. Mungkin terdapat model yang setara atau alternatif. Pelanggan disarankan menghubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat lanjut.
Bekalan kuasa
Pemacu motor
Inverter
Penukar
Lembaran data paling berautoriti untuk STGD3NB60SDT4 tersedia di laman web kami. Pelanggan digalakkan memuat turun dokumen tersebut.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga untuk STGD3NB60SDT4 melalui laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang!
STGD3NB60H ST
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
IGBT 600V 7.5A 38W DPAK
IGBT 1200V 16A IPAK
DISCRETE
ST TO-251
POWER TRANSISTORS
ST TO-252
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
ST TO252
IGBT 600V 6A 48W DPAK
IGBT 390V 25A 125W DPAK
POWER TRANSISTORS
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
IGBT 600V 6A 60W DPAK
IGBT 600V 10A 50W DPAK
ST TO-252
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD3NB60SDT4STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|