Melayu
| Nombor Bahagian: | STGD6M65DF2 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | STMicroelectronics |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.692 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 650 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2V @ 15V, 6A |
| Keadaan ujian | 400V, 6A, 22Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 15ns/90ns |
| beralih Energy | 36µJ (on), 200µJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | DPAK |
| Siri | M |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 140 ns |
| Power - Max | 88 W |
| Pakej / Kes | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | Trench Field Stop |
| Gate Caj | 21.2 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 24 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 12 A |
| Nombor produk asas | STGD6 |
| STGD6M65DF2 Details PDF [English] | STGD6M65DF2 PDF - EN.pdf |




STGD6M65DF2
Y-IC ialah pengedar berkualiti produk STMicroelectronics, menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
STGD6M65DF2 ialah IGBT trench dengan teknologi field-stop berprestasi tinggi daripada STMicroelectronics, direka untuk digunakan dalam pelbagai aplikasi elektronik kuasa.
Teknologi IGBT trench dengan field-stop
Tegangan pecah kolektor-emitter sebanyak 650V
Arus maksimum kolektor sebanyak 12A
Haba maksimum sebanyak 88W
Cas pintu sebesar 21.2nC
Masa delay on/off tipikal sebanyak 21.2ns/90ns
Prestasi penukaran yang cemerlang
Kepadatan kuasa yang tinggi
Reka bentuk yang boleh dipercayai dan kukuh
Sesuai untuk pelbagai jenis aplikasi
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pembungkusan permukaan DPAK (TO-252-3)
Konfigurasi 2 paip + plat
Dioptimumkan untuk prestasi termal dan elektrik
Produk aktif
Model setara atau alternatif tersedia, sila hubungi pasukan jualan untuk maklumat lanjut
Kawalan motor
Penstabil kuasa beralih
Pemanasan induksi
Bekalan kuasa tanpa gangguan (UPS)
Peralatan industri
Lembaran data yang paling sahih untuk STGD6M65DF2 boleh didapati di laman web kami. Disarankan pelanggan memuat turun dokumen tersebut untuk maklumat spesifikasi produk yang terperinci.
Disarankan pelanggan mendapatkan sebut harga untuk STGD6M65DF2 di laman web kami. Dapatkan sebut harga sekarang untuk manfaat tawaran terhad ini.
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, H S
ST TO-252
IGBT 1200V 10A 75W IPAK
IGBT 1200V 10A 75W DPAK
ST TO-252
IGBT 600V 15A 56W DPAK
ST TO-252
ST TO252
ST TO-252
IGBT N-CH 600V 7A IPAK
IGBT 600V 15A 56W DPAK
IGBT 1200V 10A 55W IPAK
IGBT 600V 6A 48W DPAK
ST TO252
ST TO-251
IGBT 1200V 16A IPAK
IGBT 1200V 10A 55W DPAK
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
STGD6M65DF2STMicroelectronics |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|